Paslaugos

 Paslaugos

oro kondicionieriai

Oras-oras šilumos siurbliai yra paprasčiausias ir ekonomiškiausias sprendimas patalpoms šildyti, panaudojant lauko ore esančią energiją. Tai ekologiška ir aplinką tausojanti sistema, naudojanti atsinaujinančius energijos išteklius. Oras-oras šilumos siurbliai gali būti diegiami bet kokio ploto ar išplanavimo namuose, tiesa, šiai sistemai labai svarbi vidinių įrenginių sumontavimo vieta, kad oro srautai kuo efektyviau pasiskirstytų erdvėje. Oras-oras šilumos siurblius paprasta sumontuoti tiek naujos statybos, tiek senesniuose būstuose (individualiuose namuose ar butuose). Dėl komforto ir nedidelių sąnaudų tai yra idealus sprendimas papildyti jau esančią vandeninę šildymo sistemą (kieto ar skysto kuro, dujinę, elektrinę ir kt.).

…Bendrovės dedamų oro kondicionierių kokybė pripažįstama visame pasaulyje, septynerius metus iš eilės „LG“ pirmauja, kaip daugiausia oro kondicionierių parduodanti įmonė. Siekiant sukurti malonią ir jaukią patalpos atmosferą, svarbus tampa įrenginių keliamas triukšmas. Todėl bendrovė EKOND daugiausiai teikia tik „LG“  oro kondicionierius, išsiskiriančius itin žemu triukšmo lygiu. Tai užtikrinti padeda trisluoksnis mechanizmas, saugantis nuo triukšmo.!

Sieniniai oro kondicionierių privalumai

  • Platus galingumo diapazonas.
  • Pasižymi žemu triukšmo lygiu.
  • Kondicionieriuose įrengti filtrai sumažina patalpoje esančių dulkių, žiedadulkių, grybelių kiekį, neutralizuoja dūmų kvapą, alergenus, virusus, bakterijas.
  • Dažniausiai sieniniai kondicionieriai turi tris nepriklausomus oro srautus.
  • Oras gali būti paskirstytas tiek vertikaliai, tiek horizontaliai.
  • Vėsinimo režime oras gali būti nukreipiamas palube, tuomet, kondicionuojant šaltas oras tiesiogiai nepučia į patalpoje esančius žmones, o palengva leidžiasi žemyn.

Oro kondicionierių tipai:

1
Buitiniai oro kondicionieriai – butams, namams, biurams, krautuvėlėms.
2
Komerciniai oro kondicionieriai – administracinėms patalpoms, parduotuvėms, gamykloms.

Geriausios kainos garantija tik pas mus!