ŠILUMOS SIURBLIAI

aukščiausios kokybės

šilumos siurbliai jūsų namams!

Šilumos siurbliai – puiki, taupi, moderni šildymo alternatyva Jūsų būstui. Tai tas pats oro kondicionierius tik savyje turintis šilumos siurblį ir visais atvejais šildymo funkciją. Šilumos siurbliai arba technologijos, kurias savo darbui naudoja gamtos energijos: orą ir vandenį. Šilumos siurbliai būna dviejų tipų: Šilumos siurbliai oras – oras (kaip minėta, paprastas oro kondicionierius su šildymo funkcija), kuris vienaip ar kitaip pakeičiamas: šiltas šaltuoju ir atvirkščiuoju, jie veikia pūtimo principu. Šilumos siurbliai oras – vanduo tai sistema, kuri pasitelkusi vandenį . T. y. šio įrenginio dėka šiluma perduodama į vandenį, kur toliau gali keliauti radiatoriais ar grindiniu šildymu. Taip pat šie šilumos siurbliai gali paruošti vandenį „Jūsų vartojimui“.

„Šilumos siurblio pasirinkimas“, „taupymas jums elektros energijos sąnaudoms“, „taip pat“ arba „puikus alternatyva“, tačiau atsisakius centralizuoto šildymo. Lietuvoje pateikiamas didelis šilumos siurblių pasirinkimas, viskas priklauso nuo prekinio ženklo, norimų sušildyti ar atvėsti patalpų dydį ir sistemų rūšį.

JUMS SIŪLOME:

NAUJAUSIAS Daikin ALTHERMA 3 šilumos siurblys oras – vanduo.

Daikin žematemperatūriniai šilumos siurbliai oras vanduo – vienas iš geriausių, kainos ir kokybės santykį atitinkančių sprendimų.

JUMS SIŪLOME:

Šilumos siurblys oras-vanduo HITACHI YUTAKI S COMBI 6kW

Klientai pageidauja ne tik turėti įrenginį, kuris šildytų žiemos metu ar ruošti karštą buitinį vandenį ištisus metus, bet ir atitinkamai pritaikius šildymo sistemą, šilumos siurblį panaudoti vėsinimui karštuoju metų laiku. Yutaki šilumos siurbliai yra būtent tokie.

 

JUMS SIŪLOME:

Šilumos siurblys Alpha Innotec LWD 50A-HMD 1 7,1kW, be boilerio

ALIRA LWD -dviejų dalių šilumos siurblys oras / vanduo. Šildymas ir karšto vandens ruošimas: alira šilumos siurbliai LWD patikimai šildo su aukštomis šildymo vandens temperatūromis.

Mūsų patirtis:

file59064639_a74f1f62
Justina D.

Statėmės namuką paežerėj, iš pradžių samdėme Aceco.lt tik nuotekų sistemai įrengti, bet pamatę kaip vyrai dirba, patikėjom visus likusius darbus – šildymą ,vėdinimą, kondicionavimą. Rekomenduoju!

moteris-59e0b0754c32b
Ineta B.

Pirkome butą su dalinai įrengta vėdinimo sistema. Aceco.lt sutvarkė ir įrengė rekuperaciją ir pas juos užsisakėme kondicionierių. Darbus atliko kokybiškai ir greitai. Rekomenduoju šią įmonę!

kam verta rinktis šilumos siurblius?

Tai ekonomiškas, greitai ir paprastai įrengiamas šilumos šaltinis. Šiluma paimama iš aplikos oro, o efektyvumas priklauso nuo lauko temperatūros. Kuo lauko temperatūra aukštesnė, tuo šilumos siurblio efektyvumas didesnis. Efektyvumas pasiekimas kai lauko oro temperatūra yra ne žemesnė kaip -10°C. Žemėjant lauko oro temperatūrai mažėja šilumos siurblio efektyvumas ir didėja šildymo išlaidų kaštai.