Saulės elektrinės

Saulės elektrinė – tai įrenginys, kuris saulės spinduliuotę, sudarytą iš šviesos, šilumos ir ultravioletinės spinduliuotės, paverčia elektros energija, tinkama tiekti namams ir pramonei.

Elektros gamybos procesas saulės elektrinėje yra visiškai ekologiškas ir nesukuria aplinką teršiančių elementų, o taip pat yra viena efektyviausių šiuo metu egzistuojančių atsinaujinančių energijos šaltinių.

Dėl šių saulės energijos pranašumų , palyginti su energija, pagaminta iš iškastinio kuro ar neatsinaujinančių šaltinių, saulės elektrinės yra pagrindinė priemonė kuriant naują ilgalaikį tvarią gamybos modelį, kuris yra visiškai ekologiškas. 

Priklausomai nuo veikimo sistemos, yra dviejų pagrindinių tipų saulės elektrinės: saulės šiluminės elektrinės ir saulės fotovoltinės elektrinės.

Saulės šiluminė elektrinė

Saulės šiluminė elektrinė yra įrenginys, skirtas  saulės energiją paversti elektra per įprastą termodinaminį ciklą. Tačiau, skirtingai nuo šiluminių elektrinių, naudojančių iškastinį kurą, saulės šiluminės elektrinės naudoja visiškai ekologišką energijos šaltinį, pavyzdžiui, saulės šviesą. Elektros gamybos technologija šiek tiek skiriasi priklausomai nuo saulės šiluminės elektrinės tipo, apie kurią kalbame, tačiau jos veikimo sistema yra panaši.

Saulės šiluminė elektrinė sutelkia saulės spinduliuotę, kad šildytų skystį, turintį šilumai laidžių savybių, ir pakeltų jo temperatūrą, kol jis virsta garais. Tada jis tiekiamas į turbiną. Čia šiluminė energija paverčiama mechanine energija , kuri perduodama į kintamosios srovės generatorių, kur įvyksta galutinė jos transformacija į elektros energiją . Pasibaigus termodinaminiam ciklui, garai grąžinami į kondensatorių, kur atkuria skystą būseną ir procesas kartojamas dar kartą.

Efektyvumo požiūriu svarbu atsižvelgti į tai, kad saulės šiluminės elektrinės našumas priklauso nuo saulės valandų ir oro sąlygų. Todėl šios elektrinės turi ir akumuliacinį rezervuarą, leidžiantį sukauptą energiją panaudoti prireikus.

Saulės fotovoltinė elektrinė

Saulės fotovoltinės elektrinės veikimas pagrįstas fotonais ir saulės spindulių šviesos energija. Tokio tipo įrenginiuose naudojamų saulės baterijų tipai taip pat skiriasi. Saulės šiluminėse elektrinėse naudojami kolektoriai, o fotovoltinėse elektrinėse – plokštės, sudarytos iš  fotovoltinių saulės elementų,  pagamintų iš silicio (monokristalinės arba polikristalinės saulės baterijos) arba kitų fotovoltinių savybių turinčių medžiagų (amorfinės saulės baterijos).

Kaip veikia šie saulės elementai?

Dėl medžiagų, iš kurių jie pagaminti, kai saulės spinduliai tiesiogiai patenka į juos, išoriniuose fotovoltinių elementų sluoksniuose esantys elektronai sugeria spinduliuotę ir generuoja nuolatinės srovės elektros energiją . Norint pastatyti saulės fotovoltinę elektrinę, šie saulės elementai yra nuosekliai sujungti, kad būtų integruoti į vieną modulį, suformuojant fotovoltines plokštes.

Savo ruožtu saulės baterijos yra sujungtos lygiagrečiai, sudarydamos stygas, sujungtas su srovės keitikliu, kur nuolatinė srovė, gaunama iš fotovoltinių elementų, paverčiama kintama energija. Tada elektra nukreipiama į transformatorių, kuriame jos įtampa ir intensyvumas pritaikomi taip, kad elektros tinklo linijomis ją būtų galima transportuoti į vartojimo centrus.

LONGI Hi-MO 5m saulės moduliai

12 metų gamintojo garantija
25 metų efektyvumo garantija

saules-elektrines-moduliai-longi-solar-370w-300x192 Saulės elektrinės

MODELIS LR5-54HPH-415M

Maksimali galia: 415W
Efektyvumas: 21,3%
Celių skaičius: 108 (6X18)

Darbinės temperatūros: -40°C~+85°C
Didžiausia sistemos įtampa: DC 1500W
Svoris: 21,5 Kg
Rėmas:  Anoduoto aliuminio lydinio

Priekinis stiklas: Grūdintas 3,2mm

Apsaugos klasė: IP68

Kaina: 190 €

LONGI Hi-MO 5m saulės moduliai

12 metų gamintojo garantija
25 metų efektyvumo garantija

longi-1-300x244 Saulės elektrinės

MODELIS LR4-72HPH-450M


Maksimali galia: 450W
Efektyvumas: 20,7%
Celių skaičius: 144 (6X24)

Darbinės temperatūros: -40°C~+85°C
Didžiausia sistemos įtampa: DC 1500W
Svoris: 23,5 Kg
Rėmas:  Anoduoto aliuminio lydinio

Priekinis stiklas: Grūdintas 3,2mm

Apsaugos klasė: IP68

Kaina: ~200€

lr5-54hph-410m-longi-saules-panele-juodu-remu Saulės elektrinės

FoxWebsiteColour_1-300x154 Saulės elektrinėsFoxESS T SERIES (G3) 3-PHASE INVERTERS

Prekės aprašymas

Galimi galingumai: 3kW, 6kW, 8kW, 10kW, 12kW, 15kW, 20kw

Inverteris yra skirtas 3 fazių buitiniams ir nedideliems komerciniams įrenginiams, siūlantis neprilygstamą našumą ir universalumą , padidinantį našumo potencialą ir ilgesnius kartos langus. 3 fazių keitiklis užtikrina aukštą  galią. Jis integruotas su 2 didelio efektyvumo ir patikimumo MPP sekimo įrenginiais.

Sistemos privalumai:

 • Pažangi DSP valdymo technologija
 • Optimali MPPT technologija
 • Du nepriklausomi MPP sekimo įrenginiai
 • Platus MPPT įtampos diapazonas
 • Pažangūs apsaugos nuo salų sprendimai
 • IP65 apsaugos lygis
 • Maks. efektyvumas iki 98,6%. ES efektyvumas iki 97,8%. THD <3 %
 • Konstrukcija be transformatorių su programinės ir techninės įrangos apsauga
 • Išorinis apribojimas (Meter / DRM0 / ESTOP)
 • LED būsenos indikacijos
 • LCD ekrano techniniai duomenys, žmogaus ir mašinos sąveika per jutiklinį klavišą
 • Nuotolinis stebėjimas per kompiuterį arba APP
 • Atnaujinkite per USB sąsają

Be-pavadinimo Saulės elektrinės

Ryšio įrenginio įrengimas (pasirinktinis galingumas)

Šis serijos keitiklis yra su keliomis ryšio galimybėmis, tokiomis kaip WiFi, GPRS, RS485 ir matuoklis su išoriniu įrenginiu. Darbinę informaciją, pvz., išėjimo įtampą, srovę, dažnį, informaciją apie gedimus ir kt., galima stebėti vietoje arba nuotoliniu būdu per šias sąsajas. Skaitiklio įrengimo pavyzdys Keitiklis turi integruotą eksporto apribojimo funkciją. Norint naudoti šią funkciją, turi būti sumontuotas galios matuoklis. Norėdami sumontuoti skaitiklį, įdiekite jį tinklelio pusėje, kaip parodyta toliau.

Be-pavadinimo-1-1024x613 Saulės elektrinės

Be-pavadinimo-2 Saulės elektrinės

ACECO.LT – įmonė, kuri užtikrins jaustis komfortiškai tiek namuose tiek biure. Atliekame šildymo, šaldymo, vėsinimo, vėdinimo įrenginių montavimo paslaugas. Atliekame saulės elektrinių montavimo paslaugas.  Šilumos siurblių bei oro kondicionierių ir rekuperatorių sistemos įrengimus.

Mūsų sritis – šilumos siurbliai, oro kondicionieriai, šildymo ir vėsinimo projektai. Saulės jėgainių montavimas. Padėsime išsirinkti tinkamiausią sprendimą ir nuoširdžiai patarsime kiekvienam iš Jūsų.

Kokie mūsų privalumai?

 • Sukaupta 15 metų darbo patirtis geoterminio šildymo instaliavimo srityje;
 • Stažuotės užsienyje;
 • Reguliarus kvalifikacijos kėlimas;
 • Begalės įgyvendintų įvairiausių projektų;
 • Darbas su didžiausiais Lietuvos įrangos tiekėjais.

mūsų vizija

Vizija

Diegti pasaulyje pirmaujančias technologijas užtikrinant teikiamų paslaugų kokybę.

mŪSŲ MISIJA

Misija

Pasiūlyti vartotojui pilną vėdinimo, kondicionavimo, saulės elektrinių montavimo paslaugų kokybę.
Būti žingsniu priekyje. Diegti naujausią, pilnai sukomplektuotą ir gyvenimo komfortą didinančias technologijas.